Quiko nel mondo:

image

Urządzenia hands-free do otwierania bram


Falcon

FALCON jest rewolucyjnym systemem firmy QUIKO  do rozpoznawania tablic rejestracyjnych, pozwalający na kontrolę automatycznych bram czy barier po prostu zblizajac sie upoważnionym samochodem do kamery. System składa się z dwóch głównych części: komputer wraz z płytą z oprogramowaniem zarządzania danymi i kamery specjalne.

Zasada jest bardzo prosta, po wstępnej konfiguracji komputer zapamiętuje wszystkie  tablice rejestracyjne, które są autoryzwoane do wjazdu/wyjazdu, tak aby gdy pojazd pojawi sie w promieniu 5 m od kamery a tablica rejestracyjnej jest rozpoznawany, brama otwiera się automatycznie. QK-FLC1, QK-FLC2, QK-FLC3 i QK-FLC4 są to  komputery, zezwalające odpowiednio na kontrole 1,2,3 lub 4 różnych wejść. QK-FLCCAM jest specjalna kamera odczytujaca, ktora podlacza sie do  jednego z wymienionych komputerów. Każdy inny kanał w komputerze wymaga innego QK-FLCCAM. Oprogramowanie QK-FLCSW jako opcja, jest wskazany dla tych instalacji, w których więcej niż 4 różnych wejściach muszą być przetwarzane i stoi jak oprogramowanie do kontroli wielu komputerów tablicy rejestracyjnej uznania.

KFALCON jest w pełni kompatybilny zarówno z  automatyka QUIKO jaki i z innymi juz instniejacymi instalacjami,  jest szczególnie zalecany w miejscach gdzie wymagane jest maksymalne bezpieczeństwo. Do poprawnego działania konieczne jest, aby na tablicy rejestracyjnej typu odblaskowego.

PODOBNE PRODUKTYCopyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248