Quiko nel mondo:

image

Urządzenia hands-free do otwierania bram


Ambrogio

AMBROGIO jest innowacyjnym systemem hands-free firmy QUIKO do otwierania bram, który umożliwia  otwarcie bramy automtaycznej bez używania pilota zdalnego sterowania, ale po prostu zbliżając się samochodem  do bramy wjazdowej. W ten sposób kierowca nie dekoncentruje sie podczas jazdy samochodem czym zapewnia większe bezpieczeństwo dla siebie i pasażerów, a o otwarciu bramy będzie myśleć AMBROGIO.

WSystem składa się z trzech elementów: anteny tagger instalowanej w pobliżu bramy, aktywny tag, który ma być umieszczony w samochodzie i radioodbiornik podłączony do centralki kontrolnej automatyki.

Kiedy samochód wjeżdża w obszar wykrywania  anteny tagger, tak że nie znajduje się w odległości przekraczającej 5 m,  aktywny tag przekaże kod radiowy Rolling-Code (który daje wysokie bezpieczeństwo i niezawodność systemu) do radioodbiornika 868 MHz podłączonego do centalki kontrolnej automatyzacji która daje impuls, aby otworzyć bramę. System może być łatwo i szybko zainstalowany, ponadto w pełni rozszerzalny: będzie można zainstalować do 4 anten tagger z serii w celu zwiększenia obszaru detekcji oraz ponad 500 aktywnych tagów, które mogą być zapamiętane w każdym radioodbiorniku.

PODOBNE PRODUKTYCopyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248