Quiko nel mondo:

image

Szlabany drogowe, systemy parkingowe, zapory drogowe


Parky KitSeria systemów parkingowych PARKY firmy QUIKO łączy w sobie prostotę użytkowania z ostatnimi osiągnięciami technologicznymi w dziedzinie automatyzacji terenów parkingowych.

System PARKY zezwala zarówno na szeroka swobodę w doborze poszczególnych komponentów, jak również dalszy rozwój systemu i zwiększenie funkcjonalności poprzez dodanie dalszych elementów w przyszłości. Technologia obsługi zależy od wybranego systemu: karty z kodem kreskowym lub karty magnetyczne.

Wszystkie z urządzeń zewnętrznych mają podświetlany, wielojęzyczny wyświetlacz dla komunikowania z użytkownikiem. Inną ważną cechą tego innowacyjnego systemu to jego łatwe utrzymanie: jest tylko jedna zamienna jednostka sterująca z automatycznym kasjerem, systemem wjazdu i wyjazdu.

Konstrukcja systemów PARKY oparta jest na bardzo trwałych materiałach takich jak stal nierdzewna albo stal ocynkowana (zależnie od modelu), a jakość jest gwarantowana na wiele lat.

PODOBNE PRODUKTY

 • Icarus

  Icarus


  Automatyczne szlabany drogowe ICARUS firmy QUIKO są odpowiednie zarówno do użytku rezydencjalnego jak i przemysłowego. Szlaban z wersją szybkiego otwierania podnosi barierę tylko w 2 sekundy.

  Opis produktu
 • Centurion

  Centurion


  CENTURION reprezentuje zaporę bezpieczeństwa. Automatyczne zapory drogowe firmy QUIKO zostały zaprojektowane by wytrzymać każde uderzenie oraz pracować w każdych warunkach.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248