Quiko nel mondo:

image

Szlabany drogowe, systemy parkingowe, zapory drogoweZaprojektowane by chronić wstępu, to właśnie wg tego kierowało się QUIKO stwarzając gamę  ICARUS, PARKY i CENTURION. Każdy z nich ma swoje charakterystyczne funkcje które pomagają w zarządzaniu parkingami i terenami przemysłowymi.  

ICARUS przedstawia kompletna game szlabanów drogowych, wliczając również opcje do intensywnego użytku. Wspomagający system baterii jest dostępny przy wszystkich modelach o niskim napięciu z serii ICARUS. Podczas gdy szlabany ICARUS używane sa do zabezpieczenia parkingów, terenów prywatnych czy tez terenów przemysłowych do zabezpieczenie antyterrorystyczne czy nieproszonych goście np budynków rządowych proponujemy serie CENTURION, która reprezentuje cala serie zapór automatycznych firmy QUIKO.  

Ostatni ale niemniej ważny to system parkingowy PARKY, kompletny i profesjonalny system do zarządzania parkingiem zawierający m.in. stacje wjazdu stacje wyjazdu, kasę ręczną kasę automatyczna i tysiące innych pozycji z których można skomponować własny system parkingowy.

PODOBNE PRODUKTY

 • Icarus

  Icarus


  Automatyczne szlabany drogowe ICARUS firmy QUIKO są odpowiednie zarówno do użytku rezydencjalnego jak i przemysłowego. Szlaban z wersją szybkiego otwierania podnosi barierę tylko w 2 sekundy.

  Opis produktu
 • Parky Kit

  Parky Kit


  PARKY KIT, to kompletne rozwiązanie byś mógł zorganizować profesjonalny system parkingowy: z wyposażeniem takim jak kasy automatyczne, stacje wjazdu/wyjazdu to tylko niektóre z wielu produktów które pozwolą ci skomponować Twój parking.

  Opis produktu
 • Centurion

  Centurion


  CENTURION reprezentuje zaporę bezpieczeństwa. Automatyczne zapory drogowe firmy QUIKO zostały zaprojektowane by wytrzymać każde uderzenie oraz pracować w każdych warunkach.

  Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248