Quiko nel mondo:

image

Szlabany drogowe, systemy parkingowe, zapory drogowe


IcarusAutomatyczne szlabany parkingowe z serii ICARUS firmy QUIKO są przeznaczone do użytku zarówno rezydencjalnego jak i przemysłowego. Dostępne są cztery wersje 24V i cztery wersje 230V.

Automatyczne szlabany  QK-I30 i QK-I30B mają bariery o max długości do 3 metrów w trybie szybkiego otwierania, natomiast QK-I60  i QKI60B mają bariery do max 6 metrów długości w trybie normalnego otwierania.  

Wersje zasilane niskim napięciem umożliwiają użytkowanie również w momencie braku zasilania, a to dzięki dodatkowemu wyposażeniu: ładowarka akumulatorów + akumulatory (opcja QK-BPACK).Materiały użyte do konstrukcji takie jak: stal do wykonania korpusu, aluminium i brąz do wykonania napędu gwarantują wytrzymałosść i niezawodność szlabanu przez długi czas.

Łatwość dostępu do centrali sterującej jest gwarantowana poprzez praktyczne zamknięcie, usytuowane w górnej części szlabanu.

PODOBNE PRODUKTY

 • Parky Kit

  Parky Kit


  PARKY KIT, to kompletne rozwiązanie byś mógł zorganizować profesjonalny system parkingowy: z wyposażeniem takim jak kasy automatyczne, stacje wjazdu/wyjazdu to tylko niektóre z wielu produktów które pozwolą ci skomponować Twój parking.

  Opis produktu
 • Centurion

  Centurion


  CENTURION reprezentuje zaporę bezpieczeństwa. Automatyczne zapory drogowe firmy QUIKO zostały zaprojektowane by wytrzymać każde uderzenie oraz pracować w każdych warunkach.

  Opis produktu
 • Domino

  Domino


  DOMINO System Kontroli Dostępu zabezpiecz siebie i twoja własność systemem kontroli, który posiada m.in. czytniki kart czy klawiatury any zniszczeniowe. Dla Twojej potrzeby poczucia bezpieczeństwa.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248