Quiko nel mondo:

image

System kontroli dostępu


DominoZabezpiecz twoja własność pozwalając na wejście tylko osobom upoważnionym.

Quiko proponuje serie DOMINO, pełna gamę produktów elektrycznych do automatyzacji i kontroli dostępu drzwi, bram, bram przemysłowych, wejść i wyjść przy większej lub mniejszej ilości użytkowników (od 250 do 4000).

System kontroli dostępu DOMINO zawiera cala gamę produktów do zarządzania dostępem wraz z akcesoriami takimi jak transponder, czytnik kart magnetycznych czy tez klawiatury any zniszczeniowe. Kazdy z tych produktów w zależności od stopnia zabezpieczenia dostępny jest jako wolno stojący lub tez kierowany przez centralkę sterującą, co więcej, elektronika zabezpieczona żywicą sprawia ze otrzymujemy max bezpieczeństwo.

Wśród różnorodnych dostępnych centralek sterujących, możemy zarządzać aż do 4000 użytkowników przy 2 czytnikach. Funkcje takie jak zapamiętywanie wydarzeń czy tez zakaz powrotu to jedne z  najnobliwszych funkcji które oferuje system DOMINO.

Aby promować sterowanie dostępem i systemy zarządzania obsługi,koniecznym jest posiadanie doskonałej wiedzy o wszystkich używanych technologiach, które umożliwiają osobom i pojazdom wejście i wyjście, by kontrolować i rejestrować ruch użytkowników i aby zarządzić strefami czasu i zezwoleniem przebywania w ograniczonych obszarach.

Sterowanie dostępem kontroluje przepływ ludzi, albo środków transportu w bezpieczny sposób i bez jakiejkolwiek kontroli bezpośredniej. Kontrola jest aktywowana przez użytkownika używającego karty albo transpondera.

PODOBNE PRODUKTY

  • Icarus

    Icarus


    Automatyczne szlabany drogowe ICARUS firmy QUIKO są odpowiednie zarówno do użytku rezydencjalnego jak i przemysłowego. Szlaban z wersją szybkiego otwierania podnosi barierę tylko w 2 sekundy.

    Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248