Quiko nel mondo:

image

Napędy rurowe do rolet i markiz


Twingo


Seria siłowników TWINGO firmy QUIKO została stworzona do zautomatyzowania okiennic, a zamierzeniem projektantów było zaprojektowanie estetycznych i funkcjonalnych urządzeń o niewielkich rozmiarach, które będą bardzo wszechstronne w użytkowaniu.

WDzięki ich małym wymiarom można je łatwo zainstalować na istniejących okiennicach w sposób bardzo estetyczny i bez większych zmian w ścianach.

Ruch jest regularny i cichy, z możliwością zatrzymania okiennicy w dowolnej pozycji. Ręczne działanie jest też możliwe. Automatyka TWINGO jest zasilana napięciem 230V a przekładnia mechaniczna jest wykonana ze stopu wysokiej jakości stali węglowej, a obudowa przekładni ze stopu aluminium, dzieki czemu jest lekka i solidna. Każde ramię ma nastawną długość i przesuwa się w prowadnicy. Ma ona płaski kształt, dzięki czemu może być łatowo zaadaptowana do wielu typów mocowań, co pozwala na bardzo bezpieczne mocowanie.

Mechaniczne sprzęgło zapewnia działanie urządzenia w każdej sytuacji również w razie silnego wiatru. Wszystkie stalowe elementy zostały zabezpieczone antykorozyjnie. Montaż automatyki polega na solidnym umocowaniu w oknie klienta, ponieważ jest on gotowy do instalacji. Elektrozamki (opcjonalnie) zwiększają poziom bezpieczeństwa i zapobiegają włamaniu.

Siłowniki TWINGO mogą być podlączone do domowego systemu alarmowego.

PODOBNE PRODUKTY

 • Puma

  Puma

  Silniki tubowe PUMA zostały zaprojektowane tak by pracować całkowicie bezgłośnie tak byś mógł o nich zapomnieć. Proste ustawienie ograniczników końcowych gwarantuje szybki i łatwy montaż.

  Opis produktu
 • Opera

  Opera

  Napędy do rolet z serii OPERA to seria siłowników firmy QUIKO do rolet i kurtyn. Dostępne są z lub bez wbudowanego zamka elektrycznego. Zabezpiecz swoją własność z automatyką QUIKO.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248