Quiko nel mondo:

image

NAPĘD DO ROLET PRZEMYSŁOWYCH


Opera

>Napędy QUIKO z serii OPERA, charakteryzują się bardzo łatwym sposobem instalacji. Jest to zestaw do automatyzacji rolet każdego rodzaju i wymiaru.

Wysoka jakość cyklu pracy zapewnia intensywne użytkowanie, a całkowita niezawodność umożliwia idealne i długotrwale funkcjonowanie. Materiały i części wykorzystane do ich produkcji, przed montażem przejchodzą przez surowe testy jakościowe. Wbudowany system wyłączników krańcowych na otwieranie/ zamykanie ustawia się w bardzo łatwy sposób, a „intuicyjna” centrala sterująca sprawia, że nie traci się zbędnego czasu na ustawienia. Napęd OPERA przystosowany jest do współpracy ze sprężynami o średnicy ø200, ø220, ø240 i ø280 oraz rurami o średnicach ø33, ø42, ø48, ø60, ø76 i ø101.6.

Wysoka moc siłowników zestawu OPERA jest zawsze połączona z wieloma systemami zabezpieczeń takie jak: elektroniczny hamulec bezpieczeństwa, awaryjne odblokowywanie systemu czy „spadochronowy” system hamulców bezpieczeństwa

PODOBNE PRODUKTY

  • Puma

    Puma

    Silniki tubowe PUMA zostały zaprojektowane tak by pracować całkowicie bezgłośnie tak byś mógł o nich zapomnieć. Proste ustawienie ograniczników końcowych gwarantuje szybki i łatwy montaż.

    Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248