Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram garażowychPewni naszego doświadczenia w automatyce rezydencjalnej, Quiko przedstawia swoja serie napędów do gram garażowych.

Seria napędów BOXTER do drzwi garażowych umożliwia łatwo i pewnie zautomatyzowanie bramy uchylnej. Dostępny system baterii 24V umożliwia używanie napędu również podczas braku napięcia. Co więcej, dzięki specjalnemu systemowi ręcznego odblokowania, możesz być pewniej ze w każdej chwili będziesz mógł ozywać twojej bramy ręcznie.

Każdy napęd QUIKO do bram garażowych został zaprojektowany specjalnie by stal się częścią bramy, jak najmniej widoczny i całkowicie bezgłośny w działaniu. Wszystkie element napędu są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wszystkie te cechy sprawiają ze po zainstalowaniu napędu QUIKO możesz całkowicie o nim zapomnieć.

 • Boxter

  Boxter


  Napęd do Drzwi Garażowych BOXTER jest odpowiedni do użytku domowego. Znajdź siłownik do drzwi garażowych odpowiadający Twoim wymogom. Dzięki QUIKO będziesz pewien ze Twój garaż będzie zamknięty.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Boxter Kit

  Boxter Kit


  Zestaw napędów do bram garażowych uchylnych z serii BOXTER jest idealnym rozwiązaniem dla drzwi garażowych o rozmiarach do 10m2. Siłowniki są zaprojektowane by pracować długo i bez żadnego hałasu.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Boxter Kit Duo

  Boxter Kit Duo


  Zestaw napędów do bram garażowych uchylnych z serii BOXTER KIT DUO jest idealnym rozwiązaniem dla drzwi garażowych o rozmiarach do 14m2. Siłowniki są zaprojektowane by pracować długo i bez hałasu.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248