Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram garażowych


Boxter

Seria garażowych siłowników BOXTER firmy QUIKO to elektromechaniczne napędy zaprojektowane do automatycznego otwierania drzwi jednoseg­mantowych z przeciwwagą i maksymalną powierzchnią 10m2 (z jednym silnikiem) lub też 14m2 (z dwoma silnikami).

Cicha praca i odporna konstru­kcja, które charakteryzują siłownik, czynią go praktycznie niezauważalnym; drzwi pozostają doskonale zablokowane na zamknięciu bez potrzeby sto­sowania dodatkowych zamków.

Centralka sterująca w zestawie QK-B220KIT (230V) pozwala na szybką i łatwą instalację. Zestaw QK- B24KIT (24V) dzięki opcjonalnemu zestawowi QK-BPACK dostępnym na życzenie, może pracować nawet w przypadku braku zasilania 230V.

Drzwi mogą być otwie­rane ręcznie poprzez mechanizm odblokowujący. Więcej bezpieczeństwa: QK-B24KIT (24V) posiada amperometryczny system anty przygnieceniowy ze sprzęgłem, a QK-B220KIT (230V) posiada system regulacji i dostosowania momentu obrotowego.

PODOBNE PRODUKTY

 • Boxter Kit

  Boxter Kit

  Zestaw napędów do bram garażowych uchylnych z serii BOXTER jest idealnym rozwiązaniem dla drzwi garażowych o rozmiarach do 10m2. Siłowniki są zaprojektowane by pracować długo i bez żadnego hałasu.

  Opis produktu
 • Boxter Kit Duo

  Boxter Kit Duo

  Zestaw napędów do bram garażowych uchylnych z serii BOXTER KIT DUO jest idealnym rozwiązaniem dla drzwi garażowych o rozmiarach do 14m2. Siłowniki są zaprojektowane by pracować długo i bez hałasu.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248