Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram garażowych


Boxter Kit Duo

Wyrafinowana technologia elektroniki QUIKO łączy się z siłą i niezawodnością siłowników z serii BOXTER, by stworzyć innowacyjny zestaw BOXTER KIT DUO.

Seria garażowych siłowników BOXTER KIT DUO firmy QUIKO to elektromechaniczne napędy zaprojektowane do automatycznego otwierania drzwi jednosegmantowych z przeciwwagą i maksymalną powierzchnią 14m2.

Cicha praca i odporna konstrukcja, które charakteryzują siłownik, czynią go praktycznie niezauważalnym;drzwi pozostają doskonale zablokowane na zamknięciu bez potrzeby stosowania dodatkowych zamków.

Centralka sterująca w zestawie QK-B220KIT (230V) pozwala na szybką i łatwą instalację. Zestaw QK- B24KITDUO (24V) dzięki opcjonalnemu zestawowi QK-BPACK dostępnym na życzenie, może pracować nawet w przypadku braku zasilania 230V.

Drzwi mogą być otwierane ręcznie poprzez mechanizm odblokowujący. Więcej bezpieczeństwa: QK-B24KITDUO (24V) posiada amperometryczny system anty przygnieceniowy ze sprzęgłem, a QK-B220KITDUO (230V) posiada system regulacji i dostosowania momentu obrotowego.

Każdy zestaw automatyki BOXTER do bramuchylnych bram garazowych zwiera wszystkie urządzenia bezpieczeństwa, po to by Twój napęd był bezpieczny i zgodny z wszystkimi Normami Bezpieczeństwa EU.

PODOBNE PRODUKTY

 • Boxter

  Boxter


  Napęd do Drzwi Garażowych BOXTER jest odpowiedni do użytku domowego. Znajdź siłownik do drzwi garażowych odpowiadający Twoim wymogom. Dzięki QUIKO będziesz pewien ze Twój garaż będzie zamknięty.

  Opis produktu
 • Boxter Kit

  Boxter Kit


  Zestaw napędów do bram garażowych uchylnych z serii BOXTER jest idealnym rozwiązaniem dla drzwi garażowych o rozmiarach do 10m2. Siłowniki są zaprojektowane by pracować długo i bez żadnego hałasu.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248