Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram skrzydłowych


SubWnikliwi architekci i budowniczowie nalegają, żeby automatyczne mechanizmy do bram były niewidzialne. Jest to specjalnie ważne podczas np.odnawiania historycznych budynków.

Jednym z najlepszych sposobów utrzymania czystych linii bram jest użycie zestawu SUB firmy QUIKO, jako bardzo precyzyjnego napędu podziemnego do bram skrzydłowych. Mechanizmy te mogą być zainstalowane pod ziemią, bezpiecznie, poza zasięgiemwzroku, w specjalnych, cynkowanych kasetach z otworami drenażowymi do odprowadzania wody deszczowej.

Pożyteczną cechą jest łatwo dostępnymechanizm ręcznego odblokowania, szczególnie przydatny podczas przerww dopływie energii elektrycznej. Przekładnia siłownika jest smarowana smarem stałym co pozwala na pełną bezobsługowość. Opcjonalny osprzęt dodatkowy QK-KIT18016 daje otwarcie bramy o 180°, co jest bardzo wielką zaletą.

Wszystkie komponenty są bardzo wytrzymałe, wykonane ze stali, aluminium i brązu bardzo precyzyjnymi obrabiarkami cyfrowymi przez fachowców w swojej dziedzinie. To właśnie gwarantuje wysoką niezawodność i trwałość zestawu SUB przez wiele lat.

PODOBNE PRODUKTY

 • Rotello

  Rotello


  ROTELLO Napęd do bram skrzydłowych to idealne rozwiazanie do zautomatyzowania bram przydomowych i przemysłowych. Napęd ROTELLO z ramieniem prostym to najłatwiejsze rozwiązanie na automatyzacje bramy

  Opis produktu
 • Hydro

  Hydro


  Hydrauliczne napędy do bram skrzydłowych zostały zaprojektowanie specjalnie do intensywnego użytku. Ogromna silą z jaka pracuje siłownik daje możliwość zautomatyzowania ciężkich bramy skrzydłowych.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248