Quiko nel mondo:

image

NAPĘD DO BRAM SKRZYDŁOWYCH


RotelloNapędy do bram skrzydłowych z serii ROTELLO z napędem śrubowym sa niezawodne w dzialaniu, bezgłośne i ultra wytrzymałe; mechanizmy wykonane ze stali i brązu a korpusy wykonane z odlewu aluminium, malowane lakierem proszkowym pozwalają na użytkowanie w każdych warunkach.

Napęd ROTELLO do bram skrzydłowych został stworzony, by zadowolić jak największą rzeszę użytkowników, zapewniając łatwą instalację na bramach skrzydłowych aż do 4,5 metra długości. Mechanizm siłownika został zaprojektowany specjalnie do częstego użytkowania, co gwarantuje cichą i długotrwalą wytrzymałość całego systemu. Co więcej, dzięki dyskretnym kształtom, siłowniki ROTELLO można montować na bramie skrzydłowej wykonanej z dowolnych materiałów.

W przypadku braku elektryczności możliwe jest odblokowanie systemu kluczem i otwarcie bramy ręcznie.

Wbudowane mechaniczne ograniczniki (dostępne tylko dla modeli QK-R300 i QK-R300B), pracujące przy otwieraniu jak również przy zamykaniu, gwarantują maksymalną precyzję pracy.

PODOBNE PRODUKTY

 • Hydro

  Hydro


  Hydrauliczne napędy do bram skrzydłowych zostały zaprojektowanie specjalnie do intensywnego użytku. Ogromna silą z jaka pracuje siłownik daje możliwość zautomatyzowania ciężkich bramy skrzydłowych.

  Opis produktu
 • SPIDER

  Spider


  Napędy do bram skrzydłowych z łamanym ramieniem z serii SPIDER zostały zaprojektowane specjalnie do bram z szerokimi słupkami z brama do 3,5m dlugosci. Zalecany do uzytku intensywnego.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248