Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram skrzydłowychNapędy QUIKO do bram skrzydłowych są odpowiednie zarówno do użytku przydomowego jak i przemysłowego.

Szeroka gama napędów z ramieniem prostym, ramieniem łamanym i systemami podziemnymi. Co więcej napędy QUIKO z ramieniem prostym są dostępne w wersji elektromechanicznej jak i hydraulicznej.

Każdy napęd QUIKO do bramy skrzydłowej zawiera odblokowanie ręczne, by można było używać siłownika również w czasie braku prądu lub tez dodatkowy zestaw baterii (przy niskim napięciu tylko), a charakteryzuje się wyjątkową łatwością w działaniu. Każdy napęd jest dostępny w pełnym zestawie gotowym to montowania lub też jako pojedynczy motor.

W zależności od ciężaru i wymiarów bramy którą chcesz zautomatyzować, przejrzyj nasz katalog i  wybierz spośród ROTELLO, HYDRO, SPIDER, SCARABEO i SUB napęd odpowiedni dla Ciebie.

  • Neo

   Neo


   NEO is the linear swing gate operator of QUIKO particularly intended for residential applications. Leaves up to 4m 300Kg can be automated with ease with this slim motor, which dimensions allow it to be installed in areas where limited space is available.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu
  • Rotello

   Rotello


   ROTELLO Napęd do bram skrzydłowych to idealne rozwiazanie do zautomatyzowania bram przydomowych i przemysłowych. Napęd ROTELLO z ramieniem prostym to najłatwiejsze rozwiązanie na automatyzacje bramy

   Ściągnij plik PDF Opis produktu
  • Hydro

   Hydro


   Hydrauliczne napędy do bram skrzydłowych zostały zaprojektowanie specjalnie do intensywnego użytku. Ogromna silą z jaka pracuje siłownik daje możliwość zautomatyzowania ciężkich bramy skrzydłowych.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu
  • Spider

   Spider


   Napędy do bram skrzydłowych z łamanym ramieniem z serii SPIDER zostały zaprojektowane specjalnie do bram z szerokimi słupkami z brama do 3,5m dlugosci. Zalecany do uzytku intensywnego.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu
  • Sub

   Sub


   Seria napędów do bram skrzydłowych z serii SUB do montażu podziemnego przeznaczone jest do użytku domowego i intensywnego. Przejrzyj nasza ofertę i znajdź odpowiedni napęd by utrzymać walory bramy.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248