Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram skrzydłowych


HydroSeria hydraulicznych siłowników do bram HYDRO firmy QUIKO została zaprojektowana do zastosowań zarówno rezydencjonalnych jak i do intensywnego użytkowania.

Ogromna siła jaką posiadają te urządzenia czynią je idealnymi dla instalacji na dużych bramach skrzydłowych (skrzydło do 7 m). Ta duża moc stoi na równi z wysokim stopniem bezpieczeństwa, dzięki regulacji ciśnienia zarówno dla otwarcia jak i dla zamknięcia.

Działanie siłowników hydraulicznych nie wymaga używania dodatkowego smarowania podczas eksploatacji, co gwarantuje długotrwały czas działania powodującyy ze seria HYDRO znajduje się na szczycie tej klasy urządzeń.

Wszystkie główne komponenty są wyprodukowane przez QUIKO i przechodzą surowe próby jakości przed ich wypuszczeniem na rynek. Obie wersje, wersja z blokadą i bez blokady są dostępne.

PODOBNE PRODUKTY

 • Rotello

  Rotello


  ROTELLO Napęd do bram skrzydłowych to idealne rozwiazanie do zautomatyzowania bram przydomowych i przemysłowych. Napęd ROTELLO z ramieniem prostym to najłatwiejsze rozwiązanie na automatyzacje bramy

  Opis produktu
 • Spider

  Spider


  Napędy do bram skrzydłowych z łamanym ramieniem z serii SPIDER zostały zaprojektowane specjalnie do bram z szerokimi słupkami z brama do 3,5m dlugosci. Zalecany do uzytku intensywnego.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248