Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram przesuwnych


MoovyŁatwe do instalowania, napędy QUIKO do bram przesuwnych z serii MOOVY są doskonałym wyborem, aby zautomatyzować każdego rodzaju bramę przesuwną; różnorodność modeli daje możliwość wybrania mechanizmu, odpowiednio do ciężaru automatyzowanej bramy.

Mechanizm ręcznej dźwigni zwalniającej pozwala użytkownikowi używanie bram nawet w awaryjnych przypadkach, jak na przykład brak energii elektrycznej.

Długotrwałe poprawne funkcjonowanie napędu jest gwarantowane dzięki materiałom o wysokiej wytrzymałości, używanych przy produkcji: reduktor wykonany z aluminium, obudowa cantrali wykonana z blachy cynkowej. Zużycie mechanizmu wewnętrznego jest zminimalizowane dzięki lubryfikacji redukotra, użyto smaru.

Napędy z serii MOOVY firmy QUIKO są odpowiednie nawet do przesuwania bram sporych rozmiarów, dlatego też są często stosowane w rejonach przemysłowych. Właśnie model QK-M2000KIT, dzięki wmontowanemu trojfazowemu silnikowi, daje możliwość przesuwania bram o wadze maksymalnej aż do 2000kg.

Wszystko odbywa się w jak największym bezpieczenstwie dzięki wmontowanemu mechanizmowi przeciwzgnieceniowemu.

PODOBNE PRODUKTY

  • Titano

    Titano


    Napęd do przemysłowych bram przesuwnych z serii TITANO umożliwi zautomatyzowanie ciężkich bram przesuwnych. Ogromna moc z jaka działa siłownik bez żadnego ryzyka przesuwa bramy o wadze do 6000kg.

    Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248