Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram przesuwnychWybierz napęd QUIKO do bram przesuwnych pomiędzy serią MOOVY, ERCOLE i TITANO, odpowiednie zarówno do użytku przydomowego jak i przemysłowego.

Większość naszych napędów jest dostępnych z lub też bez sprzęgła mechanicznego, do wyboru o  mocy  230/110V lub 24V. Wersja 24V możne pobierać prąd również z baterii co umożliwia użytkowanie bramy nawet podczas braku prądu.  Siłownik 400V trójfazowy zamontowany w napędach ERCOLE i TITANO sprawia, że ​​nadaja się one do zautomatyzowania ciężkich bram  przemysłowych.

Gotowe do zainstalowania zestawy QUIKO do bram skrzydłowych zawierają wszystkie elementy wymagane przez normy europejskie i zapewniają łatwą instalacje dzięki czemu mogą oni spać spokojnie. 

Wszystkie napędy do bram przesuwnych zastały całkowicie przetestowane we wszystkich warunkach i mogą być zainstalowane w każdym kraju na świecie. 

  • VELOS

   VELOS

   Small dimension, big power. VELOS series sliding gate operators of QUIKO unite ease of installation with huge po- wer and reduced dimensions, allowing for more versatility of installation in narrow spaces.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu
  • Zebra Pl

   Zebra Pl

   ZEBRA napęd do bram przesuwnych QUIKO łączy łatwość instalacji z ogromną mocą przy zmniejszonych wymiarach, co pozwala na większą wszechstronność montażu w wąskich przestrzeniach.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu
  • Moovy

   Moovy

   Napędy do bram przesuwnych z serii MOOVY są odpowiednie zarówno do użytku rezydencjalnego jak i przemysłowego. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź odpowiedni napęd dla Twojej bramy przesuwnej.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu
  • Titano

   Titano

   Napęd do przemysłowych bram przesuwnych z serii TITANO umożliwi zautomatyzowanie ciężkich bram przesuwnych. Ogromna moc z jaka działa siłownik bez żadnego ryzyka przesuwa bramy o wadze do 6000kg.

   Ściągnij plik PDF Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248