Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram przemysłowychNapędy QUIKO do bram przemysłowych to seria siłowników do prawie każdego rodzaju bramy przemysłowej. Zarówno bramy harmonijkowe jak i sekcyjne czy tez przesuwne mogą zostać zautomatyzowane dzięki serii napędów do bram przemysłowych HERCULES i HERCULES PLUS.

Wielką moc naszych napędów charakteryzuje absolutna cisza podczas pracy. Każdy siłownik ma wbudowany system odblokowania ręcznego w razie problemów z zasilaniem.

W zależności od wagi i rozmiarów bramy którą chcecie zautomatyzować, w naszym katalogu można znaleźć napęd odpowiedni do waszych potrzeb.

Każdy  napęd Quiko został zaprojektowany by mógł pracować przez długie lata a materiały najwyższej jakości umożliwiają użytkowanie w każdych warunkach. Automatyka Quiko charakteryzuje się swoją bezgłośną praca dlatego tez po zamontowaniu nasze napędy staja się częścią bramy a użytkownik może po prostu o nich zapomnieć ciesząc się wygoda automatycznej bramy.

 • Hercules

  Hercules


  HERCULES napęd do bram harmonijkowych łączy w sobie sile siłowników QUIKO z niezawodnością elektroniki QUIKO. Siłowniki QUIKO do przemysłowych bram harmonijkowych działają w każdych warunkach.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Hercules Plus

  Hercules Plus


  HERCULES PLUS jest napędem do bram przemysłowych typu: harmonijkowe, sekcyjne czy tez podwójne przesuwane. Znajdź napęd odpowiedni do ciężaru Twojej bramy przemysłowej.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248