Quiko nel mondo:

image

Napęd do bram przemysłowych


Hercules PlusSeria siłowników HERCULES PLUS produkowanych przez QUIKO to świetny wybór dla zautomatyzowania wielu typów drzwi przemysłowych. Model QK-HC (z łańcuchem napędowym) przeznaczony jest do obsługi przemysłowych drzwi sekcyjnych lub kurtyn ślizgowych.

Materiały użyte do jego budowy: aluminium i stal i brąz gwarantują, odporność na uszkodzenia i wysoką niezawodność na długi czas. QK-HC został zaprojektowany do łatwej instalacji i dla absolutnie bezgłośnej pracy

">W zależności od ciężaru i wymiarów  bramy, którą chcesz zautomatyzować, przejrzyj nasz katalog i wybierz spośród rożnych modeli proponowanych przez nas  napędów do bram przemyslowych by znaleźć napęd odpowiedni dla potrzeb Twojej bramy.

Każdy napęd QUIKO do drzwi harmonijkowych został zaprojektowany i skonstruowany by mógł służyć przez lata a jego niezniszczalność gwarantują wysokiej jakości materiały z jakich został zbudowany.

PODOBNE PRODUKTY

  • Hercules

    Hercules


    HERCULES napęd do bram harmonijkowych łączy w sobie sile siłowników QUIKO z niezawodnością elektroniki QUIKO. Siłowniki QUIKO do przemysłowych bram harmonijkowych działają w każdych warunkach.

    Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248