Quiko nel mondo:

image

Drzwi automatyczne


Winny light KitWyrafinowana technologia elektroniki QUIKO łączy się z siłą i niezawodnością siłowników z serii WINNY by stworzyć innowacyjny zestaw WINNY LIGHT KIT.

Przede wszystkim łatwość. Dzięki łatwemu dostępowi do napędu i programowaniu dokonywanemu całkowicie poprzez zewnętrzny cyfrowy programator, instalacja WINNY LIGHT jest jedną z najłatwiejszych i najszybszych w swoim rodzaju.

Napęd 24V umożliwia intensywne użytkowanie w całkowitej ciszy. Technologia i materiały użyte do zaprojektowania i wykonania automatyki są najwyższej jakości. W nagłych wypadkach droga ewakuacyjna jest zagwarantowana przez system przeciwpanikowy (opcjona). Technika encoder gwarantuje, maksymalną precyzję i bezpieczeństwo dzięki specjalnemu systemowi antyzgnieceniowemu. Komplet akumulatorów (w zestawie) umożliwia otwarcie drzwi nawet podczas braku elektryczności.

Każdy zestaw automatyki WINNY LIGHT do drzwi automatycznych zawiera  wszystkie urządzenia bezpieczeństwa, po to by twój napęd był bezpieczny i zgodny z wszystkimi Normami Bezpieczeństwa EU.

PODOBNE PRODUKTY

 • Winny Kit

  Winny Kit


  WINNY KIT to gotowe do zainstalowania rozwiązanie od QUIKO dla automatycznych drzwi (max 160kg lub 130+130kg). Każdy zestaw zawiera elementy które sprawią, żetwoje drzwi zostaną zautomatyzowane według wszystkich Norm EU.

  Opis produktu
 • Swingy

  Swingy


  Automatyzacja drzwi skrzydlowych z serii SWINGY firmy QUIKO jednoczy w sobie siłe i łatwość obsługi. W zależności od wybranego modelu, można zautomatyzować drzwi skrzydlowe o masie do 200 kg. Maksymalne bezpieczeństwo i spokój są gwarantowane przez funkcje antyzgnieceniowa i różnych możliwych sposobów wykorzystania.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248