Quiko nel mondo:

image

Drzwi automatyczne


Winny KitWyrafinowana technologia elektroniki QUIKO łączy się z siłą i niezawodnością siłowników z serii WINNY by stworzyć innowacyjny zestaw WINNY KIT.

Przede wszystkim łatwość . Dzięki łatwemu dostępowi do napędu iprogramowaniu dokonywanemu całkowicie poprzez zewnętrzny cyfrowy programator, instalacja WINNY jest jedną z najłatwiejszych i najszybszych w swoim rodzaju.

Napęd 24V umożliwia intensywne użytkowanie w całkowitej ciszy. Technologia i materiały użyte do zaprojektowania i wykonania automatyki są najwyższej jakości. W nagłych wypadkach droga ewakuacyjna jest zagwarantowana przez system przeciwpanikowy (opcjonalny).Technika encoder gwarantuje,maksymalną precyzję i bezpieczeństwo dzięki specjalnemu systemowi antyzgnieceniowemu. Komplet akumulatorów (zapewniony) umożliwia otwarcie drzwi nawet podczas braku elektryczności.

Każdy zestaw automatyki WINNY do drzwi automatycznych zawiera  wszystkie urządzenia bezpieczeństwa, po to by twój napęd był bezpieczny i zgodny z wszystkimi Normami Bezpieczeństwa EU.

PODOBNE PRODUKTY

 • Winny light Kit

  Winny light Kit


  Podążając za sukcesem jaki odniosła seria automatyki WINNY , QUIKO prezentuje WINNY LIGHT KIT, kompletna i gotowa do instalacji automatyka do drzwi o małych gabarytach (max 120Kg or 80+80Kg)

  Opis produktu
 • Swingy

  Swingy


  Automatyzacja drzwi skrzydlowych z serii SWINGY firmy QUIKO jednoczy w sobie siłe i łatwość obsługi. W zależności od wybranego modelu, można zautomatyzować drzwi skrzydlowe o masie do 200 kg. Maksymalne bezpieczeństwo i spokój są gwarantowane przez funkcje antyzgnieceniowa i różnych możliwych sposobów wykorzystania.

  Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248