Quiko nel mondo:

image

Drzwi automatyczne


SwingyAutomatyka QUIKO z serii  SWINGY jest idealnym rozwiązaniem do zautomatyzowania istniejących już drzwi skrzydlowych . System jest wyjatkowo  użyteczny w automatyzowaniu dzwi szpitali, hoteli, sklepów, banków, biur, restauracji, supermarketów itp., gdzie użytkowanie jest intensywne.

Dzięki małym wymiarom i ciekawemu desing SWINGY staje się częśią wystroju wnętrza.  Odpowiedni dobór materiałów i wykorzystanie  najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych pozwala na całkowite wyeliminowanie drgań i hałasu, tak aby ruch drzwi był jak najbardzieje niesłyszalny. 

Automatyzacja posiada wiele wbudowanych juz  funkcji, jak na przykład wykrywanie przeszkód zarówno podczas otwierania jak i zamykania, a wyrafinowana elektronika zapewnia instalatorowi niezbędne narzędzia dla zapewnienia indywidualnych rozwiązań jak i w diagnostyce podczas konserwacji

PODOBNE PRODUKTY

  • Winny Kit

   Winny Kit


   WINNY KIT to gotowe do zainstalowania rozwiązanie od QUIKO dla automatycznych drzwi (max 160kg lub 130+130kg). Każdy zestaw zawiera elementy które sprawią, żetwoje drzwi zostaną zautomatyzowane według wszystkich Norm EU.

   Opis produktu
  • Winny light Kit

   Winny light Kit


   Podążając za sukcesem jaki odniosła seria automatyki WINNY , QUIKO prezentuje WINNY LIGHT KIT, kompletna i gotowa do instalacji automatyka do drzwi o małych gabarytach (max 120Kg or 80+80Kg)

   Opis produktu

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248