Quiko nel mondo:

image

Drzwi automatyczneQuiko przedstawia nowa serie napędów do drzwi automatycznych. Nasze napędy pracują zarówno z drzwiami z jednym skrzydlem (max 160 kg dla WINNY i max 120kg dla WINNY LIGHT) lub tez z dwoma skrzydłami (max 130+130kg dla WINNY i max 80+80kg dla WINNY LIGHT). Seria napedow SWINGY przedstawia natomiast idealne rozwiazanie do zautomatyzowania drzwi skrzydlowych o wadze do  200kg.

Zobacz nasz katalog i odkrywa dwie serie automatyki PUMA i TWINGO.

Każdy napęd QUIKO jest projektowany według najnowszych osiągnięć technicznych oraz wyprodukowany z najwyżej klasy materiałów.  

Każdy napęd Quiko jest zgodny z wszelkimi europejskimi normami osiągając najwyższe standardy. Funkcje takie jak zwalnianie czy wykrywanie przeszkód to jedne z wielu funkcji jakie posiadają napędy firmy QUIKO. 

Sprawdź wymiary i wagę twoich drzwi, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz siłownik spełniający Twoje wymagania.

 • WINNY KIT

  WINNY KIT


  WINNY KIT to gotowe do zainstalowania rozwiązanie od QUIKO dla automatycznych drzwi (max 160kg lub 130+130kg). Każdy zestaw zawiera elementy które sprawią, żetwoje drzwi zostaną zautomatyzowane według wszystkich Norm EU.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • WINNY LIGHT KIT

  WINNY LIGHT KIT


  Podążając za sukcesem jaki odniosła seria automatyki WINNY , QUIKO prezentuje WINNY LIGHT KIT, kompletna i gotowa do instalacji automatyka do drzwi o małych gabarytach (max 120Kg or 80+80Kg)

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Swingy

  Twingo


  Automatyzacja drzwi skrzydlowych z serii SWINGY firmy QUIKO jednoczy w sobie siłe i łatwość obsługi. W zależności od wybranego modelu, można zautomatyzować drzwi skrzydlowe o masie do 200 kg. Maksymalne bezpieczeństwo i spokój są gwarantowane przez funkcje antyzgnieceniowa i różnych możliwych sposobów wykorzystania.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248