PRODUKTY

image

Urządzenia hands-free do otwierania bram

Gama produktów hands-free QUIKO do otwierania bram zadowala różnorode typy wymogów klientów od tych najporstszych do tych najbardziej profesjonalnych. Składa się z dwóch nowych produktów, AMBROGIO i FALCON, które umożilwiają, w różne sposoby, otwarcie bramy zbliżając sie do niej samochodem.

AMBROGIO to system transponder długiego zasięgu, który został zaprojektowany dla użytku prywatnego jak i przemysłowego. FALCON natomiast jest zaawansowanym systemem rozpoznawania tablic rejestracyjnych i jest w szczególności przeznaczony do użytku przemysłowego, gdzie konieczne jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wysokiego stopnia.  

 • Ambrogio

  Ambrogio

  AMBROGIO jest innowacyjnym systemem hands-free firmy QUIKO do otwierania bram, który umożliwia otwarcie bramy automatycznej bez używania pilota zdalnego sterowania, ale po prostu zbliżając się samochodem do bramy wjazdowej.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Falcon

  Falcon

  FALCON jest rewolucyjnym systemem firmy QUIKO do rozpoznawania tablic rejestracyjnych, pozwalający na kontrolę automatycznych bram czy barier po prostu zblizajac sie upoważnionym samochodem do kamery.

  Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź
Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248