PRODUKTY

image

Napęd do bram przesuwnych

Wybierz napęd QUIKO do bram przesuwnych pomiędzy serią MOOVY, ERCOLE i TITANO, odpowiednie zarówno do użytku przydomowego jak i przemysłowego.
Większość naszych napędów jest dostępnych z lub też bez sprzęgła mechanicznego, do wyboru o  mocy  230/110V lub 24V. Wersja 24V możne pobierać prąd również z baterii co umożliwia użytkowanie bramy nawet podczas braku prądu.  Siłownik 400V trójfazowy zamontowany w napędach ERCOLE i TITANO sprawia, że ​​nadaja się one do zautomatyzowania ciężkich bram  przemysłowych.
Gotowe do zainstalowania zestawy QUIKO do bram skrzydłowych zawierają wszystkie elementy wymagane przez normy europejskie i zapewniają łatwą instalacje dzięki czemu mogą oni spać spokojnie. 
Wszystkie napędy do bram przesuwnych zastały całkowicie przetestowane we wszystkich warunkach i mogą być zainstalowane w każdym kraju na świecie. 

 • VELOS

  VELOS

  Small dimension, big power. VELOS series sliding gate operators of QUIKO unite ease of installation with huge po- wer and reduced dimensions, allowing for more versatility of installation in narrow spaces.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Zebra Pl

  Zebra Pl

  ZEBRA napęd do bram przesuwnych QUIKO łączy łatwość instalacji z ogromną mocą przy zmniejszonych wymiarach, co pozwala na większą wszechstronność montażu w wąskich przestrzeniach.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Moovy

  Moovy

  Napędy do bram przesuwnych z serii MOOVY są odpowiednie zarówno do użytku rezydencjalnego jak i przemysłowego. Przejrzyj naszą ofertę i znajdź odpowiedni napęd dla Twojej bramy przesuwnej.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu
 • Titano

  Titano

  Napęd do przemysłowych bram przesuwnych z serii TITANO umożliwi zautomatyzowanie ciężkich bram przesuwnych. Ogromna moc z jaka działa siłownik bez żadnego ryzyka przesuwa bramy o wadze do 6000kg.

  Ściągnij plik PDF Opis produktu

ZAINTERESOWANY DYSTRYBUCJĄ?

Quiko poszukuje dystrybutorów na terenie Polski! Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami

Kontakt

JESTEŚ INSTALATOREM?

Zaloguj się na stronie, dzięki temu będziesz miał dostęp naszej dokumetacji

Wejdź
Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248