PRODUKTY

image

Drzwi automatyczne

Winny Kit

Wyrafinowana technologia elektroniki QUIKO łączy się z siłą i niezawodnością siłowników z serii WINNY by stworzyć innowacyjny zestaw WINNY KIT.

Przede wszystkim łatwość . Dzięki łatwemu dostępowi do napędu iprogramowaniu dokonywanemu całkowicie poprzez zewnętrzny cyfrowy programator, instalacja WINNY jest jedną z najłatwiejszych i najszybszych w swoim rodzaju.
 
Napęd 24V umożliwia intensywne użytkowanie w całkowitej ciszy. Technologia i materiały użyte do zaprojektowania i wykonania automatyki są najwyższej jakości. W nagłych wypadkach droga ewakuacyjna jest zagwarantowana przez system przeciwpanikowy (opcjonalny).Technika encoder gwarantuje,maksymalną precyzję i bezpieczeństwo dzięki specjalnemu systemowi antyzgnieceniowemu. Komplet akumulatorów (zapewniony) umożliwia otwarcie drzwi nawet podczas braku elektryczności.
 
Każdy zestaw automatyki WINNY do drzwi automatycznych zawiera  wszystkie urządzenia bezpieczeństwa, po to by twój napęd był bezpieczny i zgodny z wszystkimi Normami Bezpieczeństwa EU.

Copyright © Quiko Italy - P.IVA 03665930248